Her finder du os i Grenaa

Rugvænget 298500 Grenaagrenaa@autohus.dk 86 32 15 00

Åbningstider

 OBS: Salgsafdelingen i Grenaa holder lukket alle lørdage i juli måned 2017: 

  • Lørdag d. 1 juli - lukket 
  • Lørdag d. 8 juli - lukket 
  • Lørdag d. 15 juli - lukket 
  • Lørdag d. 22 juli - lukket 
  • lørdag d. 29 juli - lukket 

Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 10:00-15:00 10:00 - 15:00
Værksted 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Indskrivning 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Reservedele 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket
Klargøring 07:30 - 16:00 07:30 - 13:15 Lukket Lukket

 

Medarbejdere i Grenaa

Søren Moll

Administration - Grenå

Forretningsfører

Tlf: 88 88 35 01 / 40 16 16 97

soeren.moll@autohus.dk

Troels Hansen

Salg - Grenaa

Sælger

Tlf: 88 88 35 09

troels.hansen@autohus.dk

Kim Mondberg

Salg - Grenaa

Sælger

Tlf: 88 88 35 18

kim.mondberg@autohus.dk

Rasmus Secher Eldrup

Salg - Grenaa

Salgelev

Tlf: 88 77 19 05

rasmus.secher@autohus.dk

Claus Gissel

Pladeværksted - Grenaa

Pladesmed

-

-

Carsten Rasmussen

Indskrivning - Grenaa

Værkfører

Tlf: 88 88 35 02

carsten.rasmussen@autohus.dk

Heidi Ildvad

Indskrivning - Grenaa

Kundemodtager/indskriver

Tlf: 88 88 35 04

heidi.ildvad@autohus.dk

Bjørn Rossen

Indskrivning - Grenaa

Værkfører

Tlf: 88883517

Bjorn.Rossen@autohus.dk

Mathias Fur

Reservedele - Grenaa

Lagerelev

Tlf: 88 88 35 07

Mathias.fur@autohus.dk

Janni Hansen

Reservedele - Grenaa

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 08

janni.hansen@autohus.dk

Erik Simonsen

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

Tlf: 88883519

-

Michael Pedersen

Værksted - Grenaa

Servicetekniker Ford

-

-

Patrick Andersen

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Rasmus Larsen

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Caspar Vingren

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

-

-

Mathias Frandsen

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

-

-

Jesper Jensen

Værksted - Grenaa

Mekanikerlærling

-

-

Bjarke Bøhl

Værksted - Grenaa

Servicetekniker

-

-

Andreas Wesberg

Værksted - Grenaa

Lærling

-

-

Jens Smed

Klargøring - Grenaa

Klargøringsmand

-

-