Her finder du os i Aalborg

Jyllandsgade 289000 Aalborginfo@autohus.dk 98 11 16 44

Åbningstider

 OBS: Salgsafdelingen i Aalborg holder lukket alle lørdage i juli måned 2017: 

  • Lørdag d. 1 juli - lukket 
  • Lørdag d. 8 juli - lukket 
  • Lørdag d. 15 juli - lukket 
  • Lørdag d. 22 juli - lukket 
  • lørdag d. 29 juli - lukket 

Mandag - Tordag Fredag Lørdag Søndag
Salg 09:00 - 17:30 09:00 - 17:30 11:00 - 16:00 11:00 - 16:00
Værksted 07:30 - 15:45 07:30 - 15:15 Lukket Lukket
Pladeværksted 07:30 - 16:00 07:30 - 15:30 Lukket Lukket
Indskrivning 07:30 - 17:00 07:30 - 16:30 Lukket Lukket
Reservedele 07:30 - 16:00 07:30 - 15:30 Lukket Lukket
Klargøring 07:30 - 16:00 07:30 - 15:30 Lukket Lukket
Administration 07:30 - 15:30 07:30 - 15:00 Lukket Lukket

Medarbejdere i Aalborg

Tom Vinther

Salg - Aalborg

Salgschef

Tlf: 88 88 35 39

tom.vinther@autohus.dk

Mikkel Højriis

Salg - Aalborg

Volvo sælger

Tlf: 88 88 35 27

mikkel.hojriis@autohus.dk

Henrik Sund

Salg - Aalborg

Sælger brugte Hertz biler

Tlf: 88 88 35 37

henrik.sund@autohus.dk

Christian Lykke Jensen

Salg - Aalborg

Renault & Dacia salgsansvarlig

Tlf: 88 88 35 82

Christian.lykke@autohus.dk

Martin Richard

Salg - Aalborg

Salgsmedarbejder

Tlf: 81 88 19 40

martin.richard@autohus.dk

Thomas Lykkegaard

Salg - Aalborg

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 88 / 22 52 81 14

thomas.lykkegaard@autohus.dk

Lars Henriksen

Salg - Aalborg

Erhvervssælger

Tlf: 88 77 19 80 / 81 88 19 80

lars.henriksen@autohus.dk

Jackie Nøhr

Salg - Aalborg

Salgschef varevogne

Tlf: 88 88 35 15 / 21 39 08 88

jackie.noehr@autohus.dk

Jan Sørensen

Pladeværksted - Aalborg

Pladesmed

-

-

Niels H.L. Nielsen

Pladeværksted - Aalborg

Pladesmed

-

-

Niklas Jensen

Pladeværksted - Aalborg

Lærling

-

-

Michael Madsen

Pladeværksted - Aalborg

Karrosseriteknikerlærling

-

-

Jan Skousbøll

Indskrivning - Aalborg

Værkstedschef

Tlf: 88 88 35 29

jan.skousboll@autohus.dk

Morten Poulsen

Indskrivning - Aalborg

Servicerådgiver - Pladeværksted/Skader

Tlf: 88 88 35 28

morten.poulsen@autohus.dk

Hawri Daniel Behrami

Indskrivning - Aalborg

Værksteds indskriver

Tlf: 88 88 35 23

Hawri.Behrami@autohus.dk

Bjarne Espensen

Reservedele - Aalborg

Lagerchef

Tlf: 88 88 35 69 / 40 33 80 87

bjarne.espensen@autohus.dk

Torben Brix

Reservedele - Aalborg

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 33

torben.brix@autohus.dk

Kim Thomsen

Reservedele - Aalborg

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 25

kim.thomsen@autohus.dk

Anders Busk

Reservedele - Aalborg

Chauffør

-

-

Thomas B. Hansen

Reservedele - Aalborg

Logistikassistentelev

Tlf: 88 88 35 34

Thomas.B.Hansen@autohus.dk

Mike Ziegler

Reservedele - Aalborg

Reservedelsekspedient

Tlf: 88 88 35 31

Mike.Ziegler@autohus.dk

Erik Kjær

Reservedele - Aalborg

Lagermedarbejder

Tlf: 88 88 35 35

Erik.Kjar@autohus.dk

Jan Nielsen

Værksted - Aalborg

Servicetekniker Renault

-

-

Casper Christensen

Værksted - Aalborg

Volvo Personlig Service Tekniker

-

-

Stefan Andersen

Værksted - Aalborg

Servicetekniker

-

-

Mirsad Salihovic

Værksted - Aalborg

Servicetekniker

-

-

Mikkel Pilgaard

Værksted - Aalborg

Servicetekniker

-

-

Thomas Tjell

Værksted - Aalborg

Servicetekniker

-

-

Jonas Birk

Værksted - Aalborg

Volvo Personlig Service Tekniker

-

-

Gorm Dahl Nielsen

Værksted - Aalborg

Servicetekniker

-

-

Silas Kristensen

Værksted - Aalborg

Lærling

-

-

Martin Elle

Værksted - Aalborg

Servicetekniker

-

-

Louis Jensen

Værksted - Aalborg

Reklamation Volvo Miljø og sikkerhed

Tlf: 88 88 35 30 / 50 60 31 94

louis.jensen@autohus.dk

Mads Østergaard Pedersen

Værksted - Aalborg

Volvo Personlig Service Tekniker

Tlf: 88 77 19 34

mads.pedersen@autohus.dk

Leif Lindstrøm

Klargøring - Aalborg

Klargøringsmand

-

-

Jesper Brix

Administration - Aalborg

Direktør

Tlf: 98 11 16 44

jesper.brix@autohus.dk

Erik Søndergaard

Administration - Aalborg

Forretningschef

Tlf: 88 88 35 46 / 26 27 42 28

erik.sondergaard@autohus.dk

Anders Helberg

Administration - Aalborg

Økonomichef

Tlf: 88 88 35 21

anders.helberg@autohus.dk

Ole Th. Nøhr

Administration - Aalborg

Hertz flådechef

Tlf: 88 88 35 12

ole.noehr@autohus.dk

Kuno Storch

Administration - Aalborg

Hertz biludlejning

Tlf: 88 88 35 36

kuno.storch@autohus.dk

Karina Kristensen

Administration - Aalborg

Regnskabsassistent Kreditorer

Tlf: 88 88 35 22

karina.kristensen@autohus.dk

Conny Eriksen

Administration - Aalborg

Regnskabsassistent

Tlf: 88 88 35 81

conny.eriksen@autohus.dk

Lone Hansen

Administration - Aalborg

Bogholder

Tlf: 88 88 35 14

lone.hansen@autohus.dk

Maibritt Kristensen

Administration - Aalborg

Receptionist

Tlf: 88 88 35 42

kitte@autohus.dk

Lene Sørensen

Administration - Aalborg

Regnskabsassistent debitor

Tlf: 87 46 60 08

lene.sorensen@autohus.dk

Mads Henriksen

Administration - Aalborg

Business Controller

Tlf: 88 88 35 74

mads.henriksen@autohus.dk

Laura Drustrup

Administration - Aalborg

Marketingansvarlig

Tlf: 60 24 14 53

laura.drustrup@autohus.dk