Erhvervsleasing 

Pedersen & Nielsen Erhvervscenter tilbyder erhvervsleasing skræddersyet til dit behov og budget. 

Se de nuværende erhvervleasing tilbud herunder og kontakt os for et uforpligtende tilbud. 

Kontakt os i dag for et uforpligtende tilbud 

Sune Folsted

Erhverv - Randers

Erhvervssælger

Tlf: 42 42 10 18

sune.folsted@autohus.dk

Jimmie Østergaard

Erhverv - Randers

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 45 / 50 60 39 63

Jimmie.Ostergaard@autohus.dk

Benjamin Stigkjær

Erhverv - Risskov

Ford Transit salgsansvarlig

Tlf: 87 46 60 41 / 21 14 00 47

benjamin.stigkjaer@autohus.dk

Thomas Rosenberg

Erhverv - Risskov

Erhvervssælger

Tlf: 87466022 / 23236515

thomas.rosenberg@autohus.dk

Søren Moll

Erhverv - Grenaa

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 01 / 40 16 16 97

soeren.moll@autohus.dk

Michael Schade

Erhverv - Frederikshavn

Erhvervssælger

Tlf: 98 42 43 44 / 50 60 26 86

michael.schade@autohus.dk

Lars Henriksen

Erhverv - Frederikshavn

Erhvervssælger

Tlf: 88 77 19 80 / 81 88 19 80

lars.henriksen@autohus.dk

Thomas Lykkegaard

Erhverv - Aalborg

Erhvervssælger

Tlf: 88 88 35 88 / 22 52 81 14

thomas.lykkegaard@autohus.dk

Anders Bøgh

Erhverv- Hadsund

Erhvervssælger

Tlf: 98 57 16 44

anders.bogh@autohus.dk

Jackie Nøhr

Erhverv - Administration

Erhvervssalgschef

Tlf: 88 88 35 15

jackie.noehr@autohus.dk